امروز : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

مهلت دوباره برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵

اگر در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ شرکت نکرده اید، هنوز فرصت هست مشاور ارشد سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: به داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ نشده اند، سه روز فرصت داده می شود تا اقدام لازم را انجام دهند. دکتر توکلی در گفتگو با خبرگزاری جمهوری […]

اگر در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ شرکت نکرده اید، هنوز فرصت هست

مشاور ارشد سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: به داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ نشده اند، سه روز فرصت داده می شود تا اقدام لازم را انجام دهند.

دکتر توکلی در گفتگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) اعلام کرد: این افراد از روز دوشنبه ۳ اسفندماه لغایت چهارشنبه ۵ اسفندماه به مدت سه روز فرصت دارند، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات جدول اطلاعیه ای که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته، ثبت نام خود را انجام دهند.

لینک خبر در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

مشاور ارشد سازمان سنجش آموزش افزود: این تصمیم در راستای مساعدت و همراهی با داوطلبانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند، اتخاذ شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ در صبح و بعداز ظهر روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

لازم به ذکر است که پیشتر توکلی از کاهش ۱۳٫۸ درصدی آمار شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۵ نسبت به سال گذشته خبر داده بود.

با توجه به خبرفوق فرصت خیلی مناسبی برای آن دسته از افرادی که فرصت ثبت نام قبلی را از دست داده بودند و یا  به تازگی به تحضیل در کارشناسی ارشد MBA علاقه مند شده اند ایجاد شده تا در این آزمون شرکت کنند.

 

دیدگاه (۱)

  1. malih

    سلام
    من قبلا تویه رشته دیگه ثبت نام کردم
    ایا میتونم رشتم رو عوض کنم و MBA امتحان بدم؟؟

فرم ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.