امروز : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

جزوه‌ های نکته‌ و‌ مثال کنکور ارشد MBA

مطالعه موثر و عمیق جزوه‌ های نکته‌ و‌ مثال کنکور ارشد MBA، موجب پیشی گرفت شما از سایر داوطلبان در حال آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد MBA خواهد گردید و راندمان پاسخ گویی شما به تست ها در دروس ریاضی ۱ و ۲ عمومی، استعداد و آمادگی تحصیلیGMAT ویژه رشته مدیریت MBA و زبان عمومی و تخصصی تافل MBA را به نحو چشمگیری افزایش خواهد داد.

 

جزوه‌ های نکته‌ و‌ مثال کنکور ارشد MBA ، جهت آشنایی شما با مفاهیم مهم و  نکات هر یک از دروس و آشنایی با روش پاسخگویی و حل سوالات با استفاده از مثال های متعدد حل شده تهیه و عرضه گردیده است.

افزون بر جزوه های درسی منابع کنکور ارشد MBA، نکات آموزشی و تستی مهم آموزشی در کنار موارد مورد توجه طراحان سوال در سال های گذشته به صورت مجزایی همراه با مثال های حل شده این درس ها در قالب جزوه‌ های نکته‌ و‌ مثال کنکور ارشد MBA توسط بهترین اساتید تخصصی هر یک از دروس به صورت تایپ شده و ویراستاری شده در کیفیت چاپ عالی همراه با پشتیبانی علمی و آموزشی به علاقه مندان ورود به دوره MBA کارشناسی ارشد دانشگاه ها ارائه خواهد شد.

 

ویژگی های جزوه های نکته و مثال کنکور ارشد MBA :

– استخراج نکات و مثال های کلیدی کنکور کارشناسی ارشد MBA در درس مربوطه

– تدوین و ویراستاری توسط اساتید برتر و مجرب در هر یک از دروس

– برخورداری از پشتیبانی علمی و آموزشی

– درنظر گرفتن سطح و سبک طراحی سوالات در سال های گذشته برای تدوین مطالب درسی

– تایپ، صفحه آرایی و صحافی با کیفیت بسیار بالا

– ارائه انحصاری در IranianMBA.com و محدودیت دسترسی سایرداوطلبان به این منابع خاص

 

jozve nokteh

مطالعه موثر و عمیق جزوه‌ های نکته‌ و‌ مثال کنکور ارشد MBA ، موجب پیشی گرفتن شما از سایر داوطلبان در حال آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد MBA خواهد گردید و راندمان پاسخ گویی شما به تست ها در دروس ریاضی ۱ و ۲ عمومی، استعداد و آمادگی تحصیلیGMAT ویژه رشته مدیریت MBA و زبان عمومی و تخصصی تافل MBA را به نحو چشمگیری افزایش خواهد داد.

 

جهت اطلاع از زمان دقیق عرضه منابع کارشناسی ارشد MBA می توانید آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در فرم زیر وارد نمایید تا به محض آماده شدن این منابع همکاران ما به شما اطلاع رسانی نمایند.

نام شما (الزامی)

شماره همراه(الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

کلمات کلیدی

فرم ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.