امروز : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

جزوه های درسی منابع کنکور ارشد MBA

جزوه های درسی منابع کنکور ارشد MBA با بهترین محتوای آموزشی، به صورت تایپ شده و ویراستاری شده در کیفیت چاپ عالی همراه با پشتیبانی علمی و آموزشی به علاقه مندان ورود به دوره MBA کارشناسی ارشد دانشگاه ها ارائه می گردد.

 

جزوه های درسی منابع کارشناسی ارشد MBA ، مرجع کامل آموزش مـو به مـوی مفاهیم درسی برای آمادگی کامل داوطلبان بوده و به صورت انحصاری توسط پایگاه Iranianmba.com تهیه و عرضه می شود.

با توجه به حجم بالا و تنوع منابع معرفی شده برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد MBA، گروه مدیریت کسب و کار ایرانیان با بهره گیری از تجربه و تخصص اساتید تخصصی هر یک از دروس مورد آزمون در رشته MBA، اقدام به تهیه و تنظیم جزوه های درسی دروس ریاضی ۱ و ۲ عمومی، استعداد و آمادگی تحصیلیGMAT ویژه رشته مدیریت MBA و زبان عمومی و تخصصی تافل MBA کرده است.

جزوه های درسی منابع کنکور ارشد MBA با بهترین محتوای آموزشی، به صورت تایپ شده و ویراستاری شده در کیفیت چاپ عالی همراه با پشتیبانی علمی و آموزشی به علاقه مندان ورود به دوره MBA کارشناسی ارشد دانشگاه ها ارائه می گردد.

 

ویژگی های جزوه های درسی منابع کنکور ارشد MBA :

– استفاده از کلیه منابع معتبر آمادگی کنکور کارشناسی ارشد MBA در درس مربوطه

– تدوین و ویراستاری توسط اساتید برتر و مجرب در هر یک از دروس

– برخورداری از پشتیبانی علمی و آموزشی

– درنظر گرفتن سطح و سبک طراحی سوالات در سال های گذشته برای تدوین مطالب درسی

– تایپ، صفحه آرایی و صحافی با کیفیت بسیار بالا

– ارائه انحصاری در IranianMBA.com و محدودیت دسترسی سایرداوطلبان به این منابع خاص

 

MBA_3cors _Cover_web_Xsmal

شما عزیزان؛ با استفاده از جزوه های درسی منابع کنکور ارشد MBA، ضمن بهره گیری از اشتراک کلیه منابع معتبر معرفی شده برای هر درس، از محتوای تهیه شده توسط بهترین اساتید آن درس بهره مند شده و در زمان و هزینه خود بابت شرکت در کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد MBA صرفه جویی خواهید کرد.

 

جهت اطلاع از زمان دقیق عرضه منابع کارشناسی ارشد MBA می توانید آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در فرم زیر وارد نمایید تا به محض آماده شدن این منابع همکاران ما به شما اطلاع رسانی نمایند.

 

نام شما (الزامی)

شماره همراه(الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

کلمات کلیدی

دیدگاه (۲)

  1. حسین

    سلام لطفا روش های سریع حل سوالات ریاضی و زبان رو قرار بدید تا ما مجبور به راه حل های طولانی نشویم

فرم ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.