امروز : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید
پایان تردیدها و شایعاتچاپ مطلب

اعلام مواد و ضرایب دروس کنکور کارشناسی ارشد MBA سال ۱۳۹۴

طی هفته جاری با آغاز ثبت نام و با انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مواد امتحانی وضرایب دروس کنکور کارشناسی ارشد MBA مشخص گردید.

مواد امتحانی و ضرایب دروس کنکور کارشناسی MBA اعلام گردید

 

مدیریت کسب و کار mba

طی هفته جاری با آغاز ثبت نام و با انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مواد امتحانی و ضرایب دروس کنکور کارشناسی ارشد MBA مشخص گردید.

ضرایب دروس mba

پایانی بر تردیدها و شایعات

بدین ترتیب تمامی تردیدها در رابطه با افزوده شدن درس نظریه های مدیریت به دروس امتحانی رشته MBA، وجود آزمون شفاهی و مصاحبه ورودی برای پذیرفته شدگان این رشته همراه پایان پذیرفته و شایعه تفکیک این رشته به دو  رشته مجزای مدیریت کسب و کار و مدیریت MBA رنگ باخت.

تنها تغییر در جدول مشخصات دروس و ضرایب این رشته تغییر نام آن از MBA در سال گذشته به مدیریت کسب و کار (MBA) می باشد.

لازم به ذکر است که ضرایب دروس کنکور کارشناسی ارشد MBA چندین سال است که در رشته MBA تغییری نداشته و به سبک گذشته آزمون ورودی کارشناسی ارشد این رشته در حال برگزاری است. فقط در بعضی از سال ها نحوه طراحی سوالات این ازمون تغییر مختصری کرده و در برخی دیگر از سال ها شایعاتی مبنی بر برگزاری مصاحبه ورودی توسط برخی از دانشگاه ها مطرح می گردد که پایه و اساسی نداشته و فقط براساس شنیده ها می باشند.

پیشاپیش برای داوطلبان و علاقمندان این رشته مدیریت کسب و کار (MBA) در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ آرزوی موفقیت و پیروزی داریم.

دیدگاه (۱)

  1. زهرا

    سلام، فرق MBA تو شاخه مدیریت اجراسس با شاخه کارآفرینی چیه؟

فرم ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.