امروز : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

فایل های صوتی منابع کنکور ارشد MBA

در فایل های صوتی منابع کنکور ارشد MBA تلاش گردیده تا مطالب کاملا منطبق و متناسب با منابع آموزشی ارائه شده و کیفیت فایل های صوتی به جهت ضبط در استدیو مناسب و بالا باشد تا موجب بهره وری هرچه بیشتر برای داوطلبان گردد.

 

فایل های صوتی منابع کنکور ارشد MBA به عنوان یکی از مکمل های یادگیری و مرور مفاهیم مورد مطالعه، نقش مهمی در استفاده شما از اوقات رفت و آمد و آموزش، مرور و باز آموزی مطالب درسی دارد.

گروه مدیریت کسب و کار ایرانیان، جهت آمادگی هرچه مطلبوب تر داوطلبان ورود به دوره کارشناسی ارشد رشته MBA ، به منظور بهره گیری حداکثری از زمان و بالا بردن کیفیت یادگیری و مرور مناسب مطالب در دروسی که امکان تهیه مطالب به شکل فایل های صوتی منابع کنکور ارشد MBA جهت استفاده در گوشی های تلفن همراه، پخش کننده های  MP3 و پخش کننده های اتومبیل با کیفیت مطلوب و هماهنگ با بخشبندی های رعایت شده در جزوه ها، فراهم آورد.

این فایل های صوتی تلاش گردیده تا مطالب کاملا منطبق و متناسب با منابع آموزشی ارائه شده و کیفیت فایل های صوتی به جهت ضبط در استدیو مناسب و بالا باشد تا موجب بهره وری هرچه بیشتر برای داوطلبان گردد.

 

ویژگی های فایل های صوتی منابع کنکور ارشد MBA :

– ارائه شده توسط اساتید برتر و مجرب در هر یک از دروس

– امکان استفاده در پخش کننده های MP3، تلفن همراه و رادیوپخش اتومبیل

– برخورداری از پشتیبانی علمی و آموزشی

– درنظر گرفتن نکات مهمآموزشی و تستی هر یک از  مطالب درسی

– ضبط، تدوین و صداگذاری با کیفیت بالا

– منطبق با سرفصل های ارائه شده و هماهنگ با سایر منابع ارائه شده توسط ما

– ارائه انحصاری در IranianMBA.com و محدودیت دسترسی سایرداوطلبان به این منابع خاص

 Why-I’m-turning-all-my-novels-into-audio-books

فایل های صوتی منابع کنکور ارشد MBA هم اکنون توسط تیم مدیریت کسب و کار ایرانیان در دست تهیه و ضبط می باشند و همراه با ارئه سایر منابع و بسته های آموزشی کارشناسی ارشد MBA ارائه خواهند گردید.

 

جهت اطلاع از زمان دقیق عرضه منابع کارشناسی ارشد MBA می توانید آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در فرم زیر وارد نمایید تا به محض آماده شدن این منابع همکاران ما به شما اطلاع رسانی نمایند.

 

نام شما (الزامی)

شماره همراه(الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)