امروز : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

فلش کارت های منابع کنکور ارشد MBA

شما با استفاده از فلش کارت های منابع کنکور ارشد MBA می توانید مفاهیم و نکات مهم درسی را در قالب کارت های یادآوری کوچک مرور کرده و با انتقال آن ها به حافظه بلند مدت ضمن بهره وری بالاتر در مطالعه نیاز به بازآموزی مجدد را کاهش دهید.

 

فلش کارت ها یکی از ابزارهای آموزشی بسیار مهم در راستای یادگیری عمیق تر توسط تکرارهای هدفمند می باشند. IranianMBA.com در تلاش است با استفاده از فلش کارت های منابع کنکور ارشد MBA فرایند تعمیق آموزش و استفاده از حافظه بلند مدت برای بخاطرسپاری مطالب را تسهیل نماید.

شما با استفاده از فلش کارت های منابع کنکور ارشد MBA می توانید مفاهیم و نکات مهم درسی را در قالب کارت های یادآوری کوچک مرور کرده و با انتقال آن ها به حافظه بلند مدت ضمن بهره وری بالاتر در مطالعه، نیاز به بازآموزی مجدد را کاهش دهید. همچنین فلش کارت های منابع کنکور ارشد MBA موجب استفاده مناسب شما از زمان های غیرقابل مطالعه مانند زمان رفت و آمد را به زمان هایی با کارآمدی بالا تبدیل نماید.

 

ویژگی های فلش کارت های منابع کنکور ارشد MBA :

– استفاده از مهمترین نکات، مثال ها و مطالب آموزشی

– انتخاب شده توسط بهترین اساتید هر یک از دروس کنکور MBA

– انتقال مطالب و نکات یادگرفته شده به حافظه بلند مدت شما

– امکان استفاده در زمان های با بهره وری کم، جهت مطالعه

– تنوع آموزشی در روش های یادگیری و جلوگیری از خستگی مطالعه بلند مدت

– بهترین سایز، طراحی مناسب و کیفیت چاپ بالا

Flash cards_smal

همچنین شما داوطلبان ورود به دوره MBA در مقطع کارشناسی ارشد، می توانید با ترکیب فلش کارت های منابع کنکور ارشد MBA با روش یادگیری جعبه لایتنر، راندمان بالاتری را در استفاده از این ابزار مفید آموزش فراهم آورید.

کلیه قالب های ارائه شده برای منابع کارشناسی ارشد MBA از جمله: جزوه های درسی، جزوه های نکته و مثال، تست های طلایی با پاسخ های مفصل تشریحی، فیلم های آموزشی، فایل های صوتی و  فلش کارت ها در جهت تنوع بخشیدن به و استفاده از انواع روش های یادگیری تهیه و ارائه می گردند. امیدواریم این منابع در کنار انگیزه، تلاش و پشتکار عامل موفقیت و رشد شما را فراهم آورند.

 

جهت اطلاع از زمان دقیق عرضه منابع کارشناسی ارشد MBA می توانید آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در فرم زیر وارد نمایید تا به محض آماده شدن این منابع همکاران ما به شما اطلاع رسانی نمایند.

 

نام شما (الزامی)

شماره همراه(الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)