امروز : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

فیلم های آموزشی منابع کنکور ارشد MBA

جهت افزایش راندمان اموزشی شما عزیزان، گزیده ای از منابع درسی، نکته ها و مثال های آموزشی هر یک از دروس مورد سوال در کنکور آمادگی کارشناسی ارشد MBA به شکل فیلم آموزشی در قالب مجموعه فیلم های آموزشی منابع کنکور ارشد MBA ارائه خواهد گردید.

 

برخی از مفاهیم آموزشی دورس مورد سوال در کنکور کارشناسی ارشد MBA نیاز به توضیح بیشتر و تشریح ویژه دارند، به همین منظور برای رفع این نیاز گروه IranianMBA.com فیلم های آموزشی منابع کنکور ارشد MBA را در کیفیت بالا تهیه و عرضه می نماید.

در راستای استفاده بهینه و برطرف کردن کلیه نیازهای آموزشی شما عزیزان، گروه مدیریت کسب و کار ایرانیان در هر یک از دروس ریاضی ۱ و ۲ عمومی، استعداد و آمادگی تحصیلیGMAT ویژه رشته مدیریت MBA و زبان عمومی و تخصصی تافل MBA گزیده ای از منابع درسی، نکته ها و مثال های آموزشی هر یک از دروس مورد سوال در کنکور آمادگی کارشناسی ارشد MBA به شکل فیلم آموزشی در قالب مجموعه فیلم های آموزشی منابع کنکور ارشد MBA ارائه خواهد گردید.

همانطور که قبلا در فایل صوتی انواع روش های یادگیری خدمت شما عرض شده است، استفاده از فیلم های آموزشی به دلیل برقراری ارتباط سمعی و بصری یکی از قوی ترین و با نفوذترین روش های یادگیری می باشد که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و ارائه و تاکید بر مجموعه فیلم های آموزشی منابع کنکور ارشد MBA به همین دلیل است.

 

ویژگی های فیلم های آموزشی منابع کنکور ارشد MBA :

– ارائه شده توسط اساتید برتر و مجرب در هر یک از دروس

– برخورداری از پشتیبانی علمی و آموزشی

– درنظر گرفتن نکات مهم اموزشی و تستی هر یک از  مطالب درسی

– ضبط، تدوین و صداگذاری با کیفیت بالا

– کاهش هزینه ای مالی و زمانی شما در استفاده از کلاس ها و دوره هایحضوری پرهزینه موسسات

– ارائه انحصاری در IranianMBA.com و محدودیت دسترسی سایرداوطلبان به این منابع خاص

 

video book

 

جهت اطلاع از زمان دقیق عرضه منابع کارشناسی ارشد MBA می توانید آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در فرم زیر وارد نمایید تا به محض آماده شدن این منابع همکاران ما به شما اطلاع رسانی نمایند.

 

نام شما (الزامی)

شماره همراه(الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

فرم ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.