امروز : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

منابع کارشناسی ارشد MBA

هنر واقعی این است که با مشاوره و راهنمایی افراد متخصص (فارغ التحصیلان و رتبه های برتر سال های گذشته رشته MBA) بهترین منابع کارشناسی ارشد MBA را انتخاب کنیم و با اعتماد به انتخاب های خود این منابع را به خوبی و در حد تسلط مطالعه نماییم. نکته تعیین کننده در موفقیت کنکور MBA ، تسلط بر مفاهیم و سرعت عمل در پاسخ به سوالات در اثر همین تسلط می باشد.

منابع کارشناسی ارشد MBA اگر به درستی انتخاب شوند، کلید موفقیت شما در کنکور کارشناسی ارشد MBA خواهند بود.

شما علاقه مندان ورود به دوره کارشناسی ارشد MBA ، می بایست در کنار انتخاب صحیح منابع کارشناسی ارشد MBA ، از برنامه ریزی، مشاوره و راهنمایی دقیقی هم برخوردار باشید.

در پایگاه ها و سایت های مختلف، منابع متنوع و متفاوتی به عنوان منابع کارشناسی ارشد MBA معرفی می شوند که اگر قرار باشد تمامی این منابع را فقط یکبار مطالعه کنیم، حدود ۲ سال زمان نیاز است.

Apple and pen on notebooks

هنر واقعی این است که با مشاوره و راهنمایی افراد متخصص (فارغ التحصیلان و رتبه های برتر سال های گذشته رشته MBA) بهترین منابع کارشناسی ارشد MBA  را انتخاب کنیم و با اعتماد به انتخاب های خود این منابع را به خوبی و در حد تسلط مطالعه نماییم. نکته تعیین کننده در موفقیت کنکور MBA ، تسلط بر مفاهیم و سرعت عمل در پاسخ به سوالات در اثر همین تسلط می باشد.

هر کدام از ۳ درس منابع کارشناسی ارشد MBA ویژگی های خاص خود را دارند که در انتخاب، برنامه ریزی و مطالعه آن ها باید این ویژگی ها را مورد نظر قرار داد.

 

منابع کارشناسی ارشد MBA

منابع کارشناسی ارشد MBA برای درس ریاضی ۱ و ۲ فنی و مهندسی

منابع کارشناسی ارشد MBA برای درس استعداد و امادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت GMAT

منابع کارشناسی ارشد MBA برای درس زبان انگلیسی MBA

در مطالب بعدی که منتشر خواهیم کرد به بررسی مجزای هر یک از ۳ درس پرداخته و نکاتی را پیرامون هر یک به اطلاع شما خواهیم رساند. قطعا شرایط انتخاب هر یک از منابه درس ها با دیگر درس ها متفاوت بود و فراست و موقعیت شناسی خاص خود را می طلبد.