امروز : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴

همزمان با انتشار کارنامه نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴، دفترچه انتخاب رشته این آزمون نیز در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده و داوطلبان می توانند ظرفیت های دانشگاه های مختلف در رشته محل های مختلف را مشاهده نمایند.

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش روز چهارشنبه اعلام کرد: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده نتیجه اولیه آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴ به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه تمامی داوطلبان شرکت کننده در این آزمون در روز دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می شود.

لازم به ذکر است که آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴ در صبح و بعدازظهر روزهای چهارشنبه ۱۵، پنجشنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ بهمن ماه در ۶۲ شهرستان و ۱۰۲ حوزه امتحانی برگزار شد.

براساس تجربیات سال های گذشته به احتمال زیاد داوطلبان قادر خواهند بود نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴ را از حدود ساعت ۲۳ روز یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در سایت مشاهده نمایند.

در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، تعداد ۸۱۲ هزار و ۸۱۲ داوطلب ثبت نام کرده بودند.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال 1394

نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴

افزودنی است که همزمان با انتشار کارنامه نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴، دفترچه انتخاب رشته این آزمون نیز در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده و داوطلبان می توانند ظرفیت های دانشگاه های مختلف در رشته محل های مختلف را مشاهده نمایند.

همچنین از اولین لحظات انتشار نتایج این آزمون، سایت مدیریت کسب و کار ایرانیان IranianMBA آماده میزبانی از بحث ها، نظرات، درصدهای اعلامی و رتبه های کسب شده، تحلیل ظرفیت های دانشگاه ها در رشته کارشناسی ارشد MBA می باشد. با ما همراه باشید

کلمات کلیدی

فرم ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.