امروز : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشیدمنابع طلایی کارشناسی ارشد MBA

MBA_P2

نوع محصول: منابع کارشناسی ارشد

مخاطب: علاقه‌مندان به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد MBA (مدیریت کسب و کار)

دروس: کلیه دروس مورد نیاز برای قبولی در ارشد MBA

 

کار را برای شما آسان کردیم

Easy-way
چگونه با انتخاب، خرید و مطالعه بهترین و کاملترین منابع، می‌توانید در مقطع کارشناسی ارشد MBA بهترین دانشگاه‌های سراسری مانند صنعتی شریف، امیرکبیر و تهران تحصیل کنید.

 

 

tmp_-6306437925

 

2چگونه با تغییر رشته تحصیلی خود در مقطع کارشناسی ارشد MBA تحولی در زندگی خود ایجاد کنیم؟

2 آیا می دانستید که آزمون ورودی ارشد MBA فقط ۳ درس ریاضی عمومی، هوش و استعداد تحصیلی GMAT و زبان انگلیسی مورد سوال واقع می شود؟

2 آیا شما هم علی رغم علاقه فراوان به تحصیل در رشته ارشد MBA، باتوجه به مشغله های فراوان (اشتغال به تحصیل، سربازی، تاهل و اشتغال پاره وقت و تمام ‌وقت) زمان کمی برای کسب آمادگی مناسب برای آزمون ورودی دارید؟

2آیا زمان لازم برای رفت و آمد و بودجه کافی برای پرداخت هزینه های چند میلیونی کلاس های آمادگی کنکور ارشد MBA در موسسات آموزشی آزاد را ندارید؟

2آیا با توجه به موقعیت جغرافیایی خود امکان دسترسی به کلاس های درس، نکته و تست اساتید خوب تهران در دروس مختلف را ندارید؟

 

اما سوال مهم این است که آیا روش مناسبی برای فائق آمدن بر این محدودیت ها و رسیدن به هدف قبولی در کارشناسی ارشد MBA وجود دارد؟


bullet-166 کار را برای شما آسان کرده ایم 
bullet-166

 

بله دوست عزیز؛ گروه مدیریت کسب و کار ایرانیان (IranianMBA.com) با استفاده از تجارب اساتید مجرب خود که سال ها در جریان جزئیات کنکور کارشناسی ارشد MBA، بهترین و معتبرترین منابع را در دروس سه گانه بررسی و باتوجه به سبک و سطح سوالات آزمون های سال های گذشته، منابع طلایی کارشناسی ارشد MBA را با کیفیت، حجم و محتوای عالی تدوین و در راستای برطرف کردن محدودیت ها برای رسیدن سریع تر، آسان تر و مطمئن تر به هدف تحصیل شما در مقطع ارشد MBA دانشگاه های معتبر سراسری، ارائه کرده اند.

MBA_P2

 

 

۱ – درس ریاضی عمومی ۱ و ۲ دوره فنی و مهندسی

– آموزش مـو به مـوی مفاهیم درسی (۱۴۴ صفحه)
نکته های طلایی و مثال های مربوطه (۱۴۰ صفحه)
تست های کلیدی، با پاسخ های واقعا تشریحی (۲۳۲ صفحه)

riyazi

۲ – درس هوش و استعداد تحصیلی ویژه مدیریت GMAT

– آموزش مـو به مـوی مفاهیم درسی ( ۱۰۰ صفحه)
نکته های طلایی و مثال های مربوطه (۵۲ صفحه)
تست های کلیدی، با پاسخ های واقعا تشریحی (۱۵۴ صفحه)

GMAT

 

۳ – زبان انگلیسی در سطح تافل (ویژه MBA)

 ۱۱۱۱ (هزار و صد و یازده) فلش کارت ویژه لغات انگلیسی (ویژه MBA)
– آموزش مـو به مـوی مفاهیم درسی (قواعد و روش های پاسخ به سوالات درک مطلب)
نکته های طلایی و مثال های مربوطه (قواعد و روش های پاسخ به سوالات درک مطلب)
تست های کلیدی، با پاسخ های واقعا تشریحی (لغات، قواعد و درک مطلب)

zabanflashcards2

ابتدا نمونه این منابع طلایی را دانلود کرده و ببینید

*** نمونه منابع طلایی کارشناسی ارشد MBA را از اینجا دانلود کنید

 

ویژگی های برجسته منابع طلایی کارشناسی ارشد MBA

2محتوای آموزشی با کیفیت
برای تدوین این منابع، اساتید مجرب ما از معتبرترین و کامل ترین مراجع استفاده کرده اند تا بتوانند با ارائه بهترین کیفیت آموزشی، مفاهیم درسی را به خوبی برای شما آموزش دهند. این ویژگی باعث بی نیازی شما از شرکت در کلاس های زمان بر و هزینه بر موسسات آموزشی آزاد بی نیاز می کند.

2 هماهنگی و سازگاری کامل با سطح و سبک طراحی سوالات آزمون کارشناسی ارشد MBA
در منابع طلایی ارائه شده، تلاش گردیده با رصد و بررسی سوالات ۱۰ سال گذشته آزمون ورودی کارشناسی ارشد MBA، مفاهیم آموزشی، نکته ها، مثال ها، لغات زبان انگلیسی و تست ها در هماهنگی کامل با سطح و سبک طراحی سوالات کنکور کارشناسی ارشد MBA انتخاب، تهیه و تنظیم گردند تا بالاترین راندمان ممکن را برای موفقیت شما در این آزمون فراهم آورند.

2 حجم مناسب برای آموزش، مرور و تسلط
حجم مناسب منابع طلایی کارشناسی ارشد MBA ارائه شده، علاوه بر بازدهی مناسب آموزشی، نیاز شما را برای مطالعه، مرور و تسلط بر منابع مختلف و حجیم و گاها غیرقابل اعتماد برطرف می کند. حجم مناسب منابع تدوین شده موجب می شود که شما فرصت یابید تا ضمن مطالعه دقیق این منابع، چندبار آن ها را مرور و بازخوانی نمایید که این خود موجب تسلط بالای شما بر مفاهیم، نکته ها و شیوه های مختلف طراحی تست خواهد شد.
در آزمون کارشناسی ارشد، فرصت برای آمادگی و تسلط بر مطالب بسیار کوتاه است، به جای اینکه منابع مختلف را یک بار مطالعه کنید، بهتر است این منابع طلایی را چند بار مطالعه نمایید.

2 صرف زمان کمتر و کسب نتایج بهتر
منابع طلایی کارشناسی ارشد MBA بگونه ای تدوین گردیده اند که شما بتوانید با صرف زمان کمتر، مفاهیم آموزشی را به خوبی آموخته، نکات طلایی را با مثال های مرتبط برای خود جا انداخته و با حل تست های کلیدی و مطالعه پاسخ های تشریحی آن ها در اراده و پشتکار، بهترین نتیجه را برای خود حاصل نمایید.

ابتدا نمونه این منابع طلایی را دانلود کرده و ببینید

*** نمونه منابع طلایی کارشناسی ارشد MBA را از اینجا دانلود کنید

 

داستان ما:

ما و همکارانمان در مدیریت کسب و کار ایرانیان خود سال ها پیش یک بار با موفقیت مسیر قبولی در کارشناسی ارشد MBA را با موفقیت پیموده ایم و از زمان تحصیل در مقطع ارشد MBA با ارائه مشاوره، تدریس در موسسات آموزشی متفاوت و گاها به صورت کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی داوطلبان مشتاق ورود به مقطع کارشناسی ارشد MBA (مدیریت کسب و کار) را یاری می رساندیم. در آذرماه سال ۱۳۹۳ با طرح موضوع وجود تنوع بالا در منابع موجود در بازار و سردرگمی داوطلبان در بهره مندی از بهترین منابع فعالیت سایت IranianMBA.com را راه اندازی نمودیم.
ما در منابع ارائه شده در این سایت نیازهای واقعی داوطلبان قبولی در ارشد MBA را مورد توجه قرار داده و در تدوین منابع طلایی کارشناسی ارشد MBA هیچ گونه سلیقه خاصی نسبت به هیچ سبک و منبعی جز سبک و سطح طراحی سوالات در آزمون های سراسری کارشناسی ارشد MBA را ملاک قرار ندادیم.
bullet-166دیگر نیاز نیست هزینه های میلیونی برای شرکت در کلاس های موسسات پرداخت کرده و یا زمان ارزشمند خود را صرف رفت و آمد به این کلاس ها نمایید.

.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید!

فراموش نکنید که ما به صورت تخصصی فقط منابع طلایی را برای رشته MBA ارائه می کنیم و بر کار خود تمرکز داریم و مانند موسسات آموزشی دیگر کیفیت و تمرکز کاری خود را در هزار رشته و درس مختلف گسترش نداده ایم.

ارائه راهکارهای قبولی در ارشد MBA تخصص ماست.

337K

baner_takhfif

روش های خرید:

الف: پرداخت آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب

در این روش شما از طریق اتصال به درگاه پرداخت آنلاین، اقدام به تکمیل دقیق فرم نموده و از طریق کارت بانکی خود اقدام به پرداخت وجه می نمایید. پس از موفقیت در پرداخت وجه، به صفحه تکمیل فرایند خرید منتقل شده و اطلاعاتی مانند شماره تراکنش، آدرس دقیق پستی، شماره تلفن و روش ارسال را تکمیل و فرایند خرید خود را نهایی می کنید.
* در این روش پس از پرداخت ایمیلی و پیامکی حاوی شماره تراکنش و اطلاعات پرداخت برای شما ارسال می گردد.

ب: روش پرداخت از طریق انتقال وجه کارت به کارت

در این روش شما وجه منابع را به شماره کارت MBA_Bank به نام علی اشرفی بانک ملت، کارت به کارت نموده و اطلاعاتی مانند شماره پیگیری، ۴ رقم انتهای شماره کارت واریز کننده، آدرس دقیق پستی، شماره تلفن و روش ارسال را از طریق فرم پرداخت کارت به کارت برای ما ارسال می نمایید.

روش های ارسال:

الف: ارسال از طریق پست سفارشی به سراسر کشور

در این روش منابع خریداری شده از طرف شما، حداکثر تا ۲ روز کاری پس از تکمیل فرایند سفارش (پرداخت وجه + تکمیل فرم نهایی خرید) به آدرس پستی و کدپستی درج شده توسط شما در فرم نهایی خرید ارسال شده و شماره پی گیری پستی مرسوله ارسالی از طریق ایمیل و پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد گردید.
مدت زمان تحویل منابع در روش ارسال از طریق پست سفارشی به سراسر کشور:
طبق اعلام اداره پست تهران، در این روش مدت زمان ارسال کالا پس از تحویل به پست از ۲ تا ۵ روز کاری است.

ب) ارسال از طریق پیک موتوری (فقط داخل محدوده شهر تهران)

در این روش منابع خریداری شده از طرف شما، حداکثر تا ۲ روز کاری پس از تکمیل فرایند سفارش (پرداخت وجه + تکمیل فرم نهایی خرید) پس از هماهنگی تلفنی با شما به آدرس درج شده توسط شما در فرم نهایی خرید ارسال می گردد. لازم به ذکر است که این روش فقط برای دوستانی که در محدوده مرکزی شهر تهران (غرب: میدان آزادی، شرق: تهران پارس، شمال: میدان تجریش و جنوب: میدان راه آهن) هستند امکان پذیر می باشد.

tmp_-18363011682

 

MBA_P1

guarantee-10-days

⇓⇓⇓⇓⇓⇓

نطرات برخی از دوستانی که منابع طلایی را تهیه کرده اند:

م. صادق زاده – خمین

با شک و تردید فراوان این منابع را خریداری کردم ولی خدا رو شکر خیلی خوب هستند، چون ریاضیم ضعیف تر از بقیه درسهایم هست، مطالعه را از ریاضی شروع کرده ام. ممنون از جزوه ها و سایت خوبتون.

 

 

بشیری – تهران

ممنون که به نظر مشتریان توجه دارید و از من خواسته اید که نظرم را در مورد منابع ایرانیان ام بی آ. اعلام کنم. هنوز منابع شما را به طور کامل نخوانده ام و تنها از فلش کارت های زبان شما استفاده می کنم. این فلش کارت ها واقعا عالی هستند. من قبلا یک بار آزمون ایلتس داده ام و آن زمان هم فلش کارت های زبان را می خواندم ولی فلش کارت های شما انصافا خیلی خوبند. مخصوصا مثال ها و مترادف هایی که برای هریک از لغت ها آمده است. در پایان از شما بابت این منابع تشکر می کنم. کیفیت چاپ خوب بود و به خاطر صحافی سیمی آسان تر می توانم از آن ها استفاده کنم.

 

ج. قره‌باغی – تبریز

با اینکه منابع را با پست پیشتاز ارسال کرده بودید ولی ۴ روز طول کشید تا به دست بنده برسد. من قبلا منابع مدرسان شریف را هم خریداری کرده بودم ولی به نظر منابع ارسالی شما بهتر از مدرسان هست. البته من مطالعه تمام منابع را هنوز آغاز نکرده ام ولی دو درس ریاضی و هوش را که استارت زدم به نظرم درس ها و مثال های شما قوی تر از آن ها بود. از شما خواهشمندم مطالب مشاوره ای بیشتری در سایت خود قرار دهید.

 

میان آبادی – بجنورد

قبل از خرید به نظرم قیمتش کمی بالا بود ولی بعد از اینکه منابع شما به دستم رسید احساس کردم که برای قبولی در کنکور ارشد MBA می توانم به آن ها اعتماد کنم. پیشنهاد می کنم برای افرادی که امکان پرداخت کل این مبلغ را به صورت یکجا ندارند امکان خرید قسطی را فراهم کنید. با تشکر

 

غلمانی – یزد

فلش کارت های زبان حرف ندارن، خیلی عالی هستن

 

س. علی مرادی – اصفهان

من سال قبل هم در کنکور شرکت کردم ولی متاسفانه رتبه ام خوب نشد. به نظر خودم با اینکه درس ها را خوب خوانده بودم و تقریبا تمامی کتاب هایی را که بچه ها تو نت معرفی کرده بودن را یه نگاهی بهشون انداخته بودم، دلیل موفق نشدنم عدم تسلط بر تست ها و مفاهیم بود. سرجلسه کنکور دیدم که از خیلی از جاهایی که من وقت و انرژی زیادی رو اونها گذاشته بودم اصلا سوالی نیامده بود. با نگاهی گذرا به جزوه های درس – نکته ها و تست های شما به نظرم اومد که به جاهای مهمتر بیشتر توجه کرده اید و حتی در پاسخ های تشریحی تست ها دیدم که نکته ها و موارد مهم را یادآوری کرده اید. به نظر خودم بیشتر رتبه های خوب سال آینده از بچه هایی باشند که منابع شما را گرفته اند و آرزو می کنم که من هم جزو آنها باشم. ممنونم